Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

LDance Summer Camp

Domů   /    LDance Summer Camp

LDance není jen tanec, dřina na trénincích, soutěže a vystoupení, ale především tým plný přátel, který rád společně tráví chvíle, a proto vznikl LDance Summer Camp. Každoročně se během letních prádnin vydáváme na společnou taneční cestu. Tábor je určen všem věkovým kategoriím (mimo kategorii BABY). Těšit se můžete na bohatý program plný tance, workshopů, kondičního i relaxačního cvičení pro děti i dospělé pod dohledem zkušených trenérů a instruktorů. Na děti čeká mnoho her, ale také aktivit rozvíjejících jejich tvořivost, kreativitu a fyzickou kondici.


Příspěvky

Můžete využít slevy u svého zaměstnavatele či pojišťovny. V takovém případě od vás potřebujeme fakturační údaje vašeho zaměstnavatele nebo formulář od zdravotní pojišťovny a částku, kterou byste chtěli na tábor využít.

S SEBOU
Taneční obuv, tréninkové oblečení (raději více triček, aby se mohli tanečníci převléknout do suchého oblečení), spodní prádlo, ponožky, pyžamo, plavky, tréninkové pomůcky (švihadlo, zátěže, guma, nákoleníky). Hygienické potřeby, dezinfekce, ručník, průkaz pojištěnce, láhev na pití.

DOPRAVA

Všichni tanečníci se dopraví do/z hotelu sami. Kdo má možnost vzít s sebou do auta někoho dalšího, prosíme o domluvu s trenérkou. Stejně tak i ti, co auto nemají.

STRAVA

Plná penze (5x denně jídlo, svačinky, pitný režim)

MÍSTO KONÁNÍ

Rekreační středisko Palkovické Hůrky
Trojanovice 700

Termín

11. - 15. 7. 2022

Cena

4500 Kč

MINIMÁLNÍ POČET PRO KONÁNÍ TÁBORA JE 25 PŘIHLÁŠENÝCH

AKTUÁLNÍ OBSAZENOST

0 /50

PODMÍNKY

Po vyplnění přihlášky prosíme o zaplacení zálohy 2000,-/dítě do 30.4.2022 na účet LDance. Do zprávy pro příjemce napište příjmení dítěte. O přijetí platby Vás budeme následně informovat e-mailem. Doplatek musí být uhrazen nejpozději DO 15.6.2022.

 

Číslo účtu: 107-8870280217/0100