Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

Jan Tyllich

Domů   /  Externí lektoři

Tanci se věnuje přes 14 let a za tu dobu získal nejvyšší mezinárodní třídu ve sportovním tanci. Věnuje se hlavně tancům latinskoamerickým – Samba, Salsa, Cha-cha, Rumba, Paso doble a Jive, krom toho také standardním společenským tancům. Se svou taneční partnerkou je Honza finalista mnoha českých i zahraničních soutěží. Své zkušenosti předává dále v jeho taneční škole HMdance, kde s partnerkou vedou taneční kurzy pro mládež od 15ti let a také kurzy pro dospělé páry. Během roku také pořádají taneční večery s výukou tanců.

Za dobu, co se Honza tanci aktivně vrcholově věnuje se účastnil nejrůznějších tanečních projektů, od výpomoci ve volné disciplíně Miss, vedení fitness latino lekcí, tvorby choreografií pro svatební páry, partnering v klasické a scénické sestavě ZUŠ až po soukromé lekce párů a jednotlivců. 


Krom tance se Hona také věnuje fitness, kde absolvoval kurz Instruktor fitness a vede kondiční tréninky s dětmi. Cílem je zvýšit fyzickou kondici dětem a připravit je na taneční choreografie.